• In the Heart of the City
  • Rooms for Every Taste, Style and Comfort
  • Private Suite Rooms
  • Airport Hotel

title İçerik Alanı !

About Us

Orty Airport Hotel

title As Orty Hotel, we are located at the entrance of Izmir Adnan Menderes Airport, only 5.9 km from Fair Izmir, the new fairground opened in Gaziemir, and 60 km from the Ancient City of Ephesus. Our facility, Orty Tourism Investments and Enterprises San. Trade A.Ş., it became operational in April 2011.
We offer a boutique service concept to our valued guests with our 50 standard and 2 suite rooms, our Claros Restaurant and meeting room, which are extremely comfortable and stylishly designed. In addition to our mission of being the first airport hotel in Izmir and our location advantage, we are at your service with our professional and friendly team to ensure that everything happens as you wish during your stay.

Rooms


• Air-conditioning system in all our rooms has been made for the comfort of our esteemed guests. • Free Tea & Coffee and a heater are available in all our rooms. • All our rooms have TV, minibar, hair dryer, Safe Steel Safe and specially designed bathrooms. • WIFI infrastructure system has been prepared in each room where you can access the internet with your own laptop.

Gallery


Guest Reviews


We stayed with my wife and son for 2 days, the room was clean, the breakfast was nice, the comfort of a peaceful home. I walked to the airport twice, it was 5 minutes away, I saw that the hotel was good and clean, so I guess the pilots and the flight attendants also preferred this hotel, so they are happy like me.

Özlem B.

Otelin el değiştirmesi çok iyi olmuş, İzmir'e gidince hiç düşünmeden kalınacak otel, 3 yıldız fiyatına 5 yıldız hizmet ve oda kalitesi. Odalar 5 yıldızlı otelden farksız buklet malzemeleri çok kaliteli, odalar çok ferah banyoları çok güzel. 

Elif M.

İş vesilesi ile İzmir'e geldim. Uçak saatlerim dolayısıyla havalimanına yakın bir yerde kalmak istedim. Çok iyi hizmet, tertemiz odalar ve lezzetli yemekler. Havalimanına yakın olmasına rağmen 0 gürültü vardı. 

Ali K.

Sürdürülebilir Turizm


Sürdürülebilirlik; yaşamak için ihtiyacımız olan her şeyi, doğal dengeyi bozmadan gelecek nesillerin faydalanabileceği şekilde alabileceğimiz anlamına gelmektedir. Sürdürülebilir kalkınma kavramı; “gelecek kuşakların kendi ihtiyaçlarını karşılayabilme olanağından ödün vermeksizin bugünün ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalkınma” olarak tanımlanmaktadır Sürdürülebilir Turizm ve kalkınma konusunda sorumluluklarımızın bilincinde ve kararlıyız. Gelecek nesiller için daha iyi bir dünya bırakmaya çalışıyoruz. Kurumsal vizyonumuz, misyonumuz, değerlerimiz ve politikalarımız bu sorumluluklarımızı yerine getirirken biz yön vermektedir.

2023 yılı itibariyle sürdürülebilirlik çalışmalarımıza başladık. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz gelişmeyi; yönetimimiz, çalışanlarımız, konuklarımız, tedarikçilerimiz ve diğer tüm partnerlerimiz ile paylaşmayı ve böylece bu noktada yaratacağımız farkındalığı artırarak, ortak hedef ve başarılara dönüştürebilmeyi amaçlamaktayız.

Sürdürülebilir Turizm ve Yeşil Evrim için çalışanların ve işverenlerin aldıkları eğitim ve danışmanlıklar ile birlikte yeşil yakalı çalışanlar ve işverenlere dönüşmesini takiben sürecin tamamlanması ve tesisimizin sürdürülebilirliği için hizmet süreçlerini, uygulamalarını ve alt yapısını da buna uygun hale getirmektir. Buna bağlı olarak uygulamaya geçirilen teknik hususlar sayesinde; enerji ve su tüketiminde azaltma ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmek, atıkların azaltılması ve geri dönüşüm uygulamalarının hayata geçirilmesi, kimyasal kullanımın minimum düzeye indirilmesi ve çevre dostu çözüm yöntemlerinin uygulanması gibi hem ekonomik hem de çevreci anlamda pozitif sonuçlar elde edilmesi hedeflenmekteyiz.


 Whatsapp